SİTEMİZ YENİLENMİŞTİR. EĞER GİRİŞ YAPAMIYORSANIZ LÜTFEN TEKRAR ÜYE OLUNUZ.

AMERIKAN SERVIS

divider
₺0,00
divider
*
*

Kagit Amerikan Servis Baski Hakkinda

Amerikan servislerin sahip oldugu bu özellikler, hem restoran ve kafelerin hem de evlerin sofralarinda vazgeçilmez bir unsuru olmasini sagliyor. Baskili Amerikan servisleri sayesinde renk renk, çesit çesit tasarimlarla süslenen masalar, yemeklere renk katiyor. Sadece bununla da kalmiyor, masa üstünde biriken kirinti ve lekelerin bir çirpida temizlenmesine olanak sagliyor.

Kurumunuz için Amerikan servis baski hazirlatmaniz, zamandan tasarruf yapmaniz ve temiz bir görünüm elde etmenizin yaninda, kurum imajinizin yansitilmasi için de önemlidir. Müsteriyle kurdugunuz ilk temaslardan biri olan kagit Amerikan servisler, dogru bir tasarimla kalici bir iletisim kurmaniza yardimci olur. Kristalbasim.com’un müsteri odakli hizmet anlayisi ile siz de tüm baski ihtiyaçlarinizi online olarak kolayca verebilirsiniz.

Baskiya hazir olan tasariminizi, Kristalbasim.com üzerinden ilettikten sonra online matbaa hizmetinden faydalanmaya hazirsiniz demektir. Geriye sadece istediginiz boyutu, kagit türünü ve baski adedini seçmek kalir.

Amerikan Servis Baski Siparisi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler;

  •   Yemegin basindan sonuna kadar masada kalacak olan Amerikan servislerinizde, kalici bir imajiniz olusur.sirket logonuza ve iletisim bilgilerinize yer verin. Böylelikle misafirlerinizin aklinda kalici bir imajiniz olur.
  •   Amerikan servisler, müsteriyle temas ettiginiz ilk noktadir. Estetik ve yaratici bir tasarim ilgi çekmenizi saglayacaktir.
  •   Kurumsal kimliginizi Amerikan servislerinizde de yansitin. Bütüncül bir pazarlama için her iletisim kanalinizda uyumlu bir imaj çizmeniz önem tasir.
  •   Amerikan servislerin ebatlarini seçerken, üzerine yerlestireceginiz masalarin boyutlarini da göz önünde bulundurun. Fazla büyük veya fazla küçük kagitlardan kaçinin.
  •   Merak uyandiran bir tasarim, Amerikan servislerinizin daha çok ilgi görmesini saglayacaktir. Çarpici cümle ve kurumsal kimliginize uygun sloganlarda dikkatleri üzerinize çekebilir, müsterilerinize akilda kalici mesajlar verebilirsiniz.